Juridiske konsulenter

Problemer med bruktbilkjøpet? Uenighet om tolkning av regelverket? Konflikt mellom deg og verkstedet?  MAs juridiske konsulenter hjelper og gir veiledning i bil- og trafikkrelaterte tvistesaker som angår deg personlig.

Digital kjøpekontrakt for bruktbil fra finn.no

Trenger du juridisk hjelp, ta kontakt med advokat Steffen Brandstad – telefon 22 40 12 50 – som kan bistå alle våre medlemmer med juridisk veiledning.
Du kan også kontakte den konsulenten som er nærmest deg lokalt.

Se geografisk oversikt nedenfor.

Ønsker du å benytte deg av dette tilbudet?

Som MA-medlem får du én time juridisk veiledning gratis.
Mot vanlig honorar kan advokatene også hjelpe deg hvis de mener at du bør bringe saken inn for retten.

Oslo og omegn

Advokat Steffen Brandstad
Nedre Slottsgate 4
0157 Oslo
Tlf: 22 40 12 50 / 93 21  03 51
brandstad@bkaas.no
bkaas.no

Advokat John Tuflått
Advokatfirma John Tuflått MNA
Spesialist forsikring og erstatning
Postboks 1058
2004 Lillestrøm
Tlf. 64 84 55 46
Mob: 934 31 257
jt@advokat-erstatning.no

Telemark og Vestfold

Advokat Ole-Bjørn Hvattum
Storgt. 21
3770 Kragerø
Tlf: 35 98 24 33
Mob: 404 08 060
kontor@hvattum.no
hvattum.no

Advokatfirma Mjaaseth Revheim & Co
Advokat Endre K. Revheim
Dokkveien 8
3920 Porsgrunn
Tlf. 35 29 60 00
Mob: 459 68 077
revheim@mrco.no
www.mrco.no

Agder

Advokat Olav Andreas Bryge
Postboks 462
4664 Kristiansand S
Besøksadresse: Festningsgate 7
Tlf: 38 07 72 10
Mob: 911 91 509
oab@advpv.no

Rogaland

Advokat Bjarne P. Skutvik
Postboks 744 Sentrum
4001 Stavanger
Besøksadresse: Stiftelsesgt. 9
Tlf: 51 84 59 90
bjarne@skutvik.no

Vestland

Advokat Willy Dalheim
AdvokatPartner ANS
Postboks 2026 Nordnes
5817 Bergen
Tlf: 55 54 70 70
willy.dalheim@advokatpartner.no 

Advokat Tor André Evjen Amble
Advokatkontoret Tysse, Hvidsten & Amble
Postboks 471
6803 Førde
Besøksadresse: Hafstadvegen 21, Førde
Tlf: 57 83 71 30
taa@advokatamble.no
www.advokatamble.no

Møre og Romsdal

Advokat Helge Aarseth
Torget 2
6413 Molde
Tlf: 71 19 16 00
helge.aarseth@eurojuris.no

 

Nordland

Advokat Egil Berg
Postboks 162
8439 Myre
Tlf: 76 13 36 58 / 76 12 31 44
egil.berg@vkbb.no

Advokat Svein B. J. Maude
Postboks 493
8507 Narvik
Tlf: 76 94 16 10 / 76 94 23 60
sbjm@afnarvik.no